Graco XP Airless Boya Püskürtme Pompası

El ile karıştırmaya akıllı bir alternatif

Graco XP70 Çok Bileşenli Püskürtme Makinesi, yüksek düzeyde veya %100 katı içerikli kaplamaların pompalanması, karıştırılması ve atomizasyonunda üstün sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır. XP70’in tasarımı, pompaları besleme ihtiyacınızı ortadan kaldırıp paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak yer çekimiyle besleme yapmanızı da sağlar. El ile karıştırmayı bıraktığınızda, XP70’in malzeme israfını azaltarak ve daha az temizlik tineri kullanarak harika bir yatırım getirisi sağladığını göreceksiniz.

 

XP-hf sistemi, popüler XP70 Boya Püskürtme Makineleri ile güçlü XL 10000 havalı motoru bir araya getiriyor. Bu iki teknoloji bir araya geldiğinde, daha fazla debi elde edip işleri daha az aşınma ve yorulmayla daha hızlı tamamlarsınız.

Daha fazla debi kapasitesi sağlamak için üretilmiş Graco XP70-hf, birden fazla tabanca veya daha büyük meme boyutuyla püskürtme yapmak istediğiniz uygulamalar için harika bir seçimdir.

Karışım oranı, basınç ve debi değerleri için esnek seçeneklerle uygulama için doğru sistemi seçin. Malzemeleri seyrek olarak değiştiriyorsanız Graco XP Püskürtme Makineleri doğru tercihtir. Bunun nedeni, bir veya iki pompa alt grubunu değiştirerek oranı değiştirebilmenizdir. 1:1, 1.5:1, 2:1, 2.5:1, 3:1 ve 4:1 karışım oranlarıyla kullanılabilir.